9 Haziran 2013 Pazar

Çav Bella !

"Sevilmeyen, sevişmeyen adam mutsuzdur,huzursuzdur,sinirlidir.
Ve bunlar tarafından yönetildik hep. Onlar da yetmiş yaşından sonra parayı bulmuş ihtiyarlar gibi üstü açık arabayla hava atıp üzerimize sürdüler, korkutmaya çalıştılar.
Araba onlarınsa yollar bizimdi, bunu unuttular.."

14 yorum:

 1. vandalizm istemiyoruz,sadece insan gibi yaşamak, her sabah acaba neyi yasaklamışlar,kimin canını yakmışlar diye uyanmamak istiyoruz.parti tutmuyoruz,takım tutmuyoruz,etnik kökenimiz yok. sadece insanız...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum bahar. Parti marti yalan, tek istediğimiz huzur.

   Sil
  2. Gezi parkı direnişi;
   "Eylem" değil artık. Orada olan şeyin adı "İşgal" olmuş durumda.
   Siyasi partiler sardı etrafımızı. Ben senin bildirini almak için mi geliyorum oraya? Senin propagandalarını dinlemek için mi geliyorum? ( Şimdi Redhack’in sensörlü hela lambası gibi ortalığı pislik götüründe yanan partiler demesi doğru değil mi?)
   Öcalan posteri açan şerefsizler var parkta, sayıları hiç de az değil. Bir gece dolaşan kişi en az 5 tane görür o şerefsizin fotoğraflarını. Bdp'nin ihanetine uğruyoruz. Çözüm sürecindeki dostları Tayyip'e yardım ediyorlar orada, sırf ona yardım etmek için geliyorlar oraya, başka açıklaması yok. Bakın vatan haini ile dolu dedirtmek için. Belki çoğu kişinin aklını bile çelmişlerdir bu görüntülerle.
   Ama işe yaramıyor. 2 - 3 saat uğraşıyoruz bir Öcalan posteri indirtmek için. Müzakere ediyoruz, konuşuyoruz, tartışıyoruz, kavga ediyoruz ... iniyor poster, en az 2 saatlik uğraş sonucu. E 10 dakika sonra tekrar kalkıyor? Ne yapalım biz?
   Yardımlaşma yine var, azalma yok.
   Saygı yine var, taciz yok, hırsızlık yok.
   Fakat yukarıda yazdıklarım gerçek. Beni azıcık bilirsiniz, laf saklayan adam değilim ben
   Fakat başladığım işi yarım bırakmam artık, Gezi'den dönmem. Sadece bugün miting var diye yokum, kızıyorum partizanlık olunca fakat gece yine oradayım. Yarın gece. Sonraki gece.
   Orada bir çok insanla tanıştım beni sadece John olarak bilen.
   Onlara söyledim adımı elbet tanışırken, bu yazı da gerçek adımla bitsin madem.
   Gezi'den sevgiler.

   Can

   Sil
  3. Bahar'ım , keşke herkes böyle düşünebilse.
   AKP karşıtı olan herkes CHP'li birilerinin görüşüne göre. Sol yumruğumu havaya diktiğim için de kesin tkp'li bu oluyor çoğu zaman da.
   daha önce de dedim , geziparkına siyasilerin ayak bastığı an bu olay zaten rayından çıkmıştı , ama inanıyorum ki herkes gerekli mesajı aldı ve gördü..

   Abdullah Kara , tek temennimiz o evet..

   Anarşi , dediğim gibi partiler girdi araya olay bitti.
   gözümün önünde biri Apo bayrağı açtı dolanmaya başladı , onu gördükten sonra ve müdahele edilmediğini gördüğüm zaman hadi dedim gidelim bu iş burada bitmiş..

   Sil
 2. Eger ben bu karikaturu kagida basili haliyle degil de ilk burda gorsem sana cok pis soverdim. Otis abi hayalimdeki erkek, o ayri.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Otis abi yine kendine yakışanı yapmış değil mi. Benim çok hoşuma gitti , özellikle alta düştüğü yazı süper..

   Sil
 3. Gelip geçenler diyecek merhaba
  merhaba ey güzel çiçek...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İste bir sabah uyandığımda
   Çav Bella Çav Bella !

   Sil
 4. Güzel bir tespit olmuş ;)

  YanıtlaSil
 5. Canım bu ülkede huzur büyük bir lüks .başta bu politikacılar oldukça ateşe körükle gider bunlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. eee aynen öyle. lüks bu ülkede petrol gibi birşey.hem var hem yok.

   Sil
 6. Bu günedek kimler tarafından yönetildik cidden biraz tarih kitabı kurcalanarak çok net anlaşılabilir. (Dersim-28 Şubat-27 Mayıs-istiklal mahkemeleri) Otis abi çıplak kadın tenlerinde fazla sörf yapamamış anlaşılan ! Yol yoktu önceden yoluda birileri yaptı, ha diyeceklerki işi bu yapacak bunca yıldır gelen siyasiler ne yapmış onu anlatanı arıyor gözlerim, saygılar...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ohoo 2004'den beri bu efendilerin yaptıklarını bir sıralıyalım o zaman başta özelleştirmelerden , bi dördüncü köprüyü de biz yapalım ismini de düzgün birşey koyalım ;)
   Ama haklısın biz bundan önce ki hükümetlerde develerle filan geziyorduk hep çöldü buralar.

   Sil