8 Mart 2013 Cuma

Hoşçakal Kıvırcığım..


Hayat..!
Çok insanla tanıştım , çok kişiyi tanıdım yada tanımaya çalıştım. Çoğunu unuttum belki de onlar da unutmuştur beni bilmiyorum.. Ama bazı insanlar vardır aklının , zihninin , sol memenin oraya yerleşir. Sen bunlardan biriydin biliyormusun güzel dostum..


Zaman..!
Çabuk geçiyor be.. Sen hiç bir trene yanından geçerken rüzgarını hissetmek için yanaştın mı ? Zannetmiyorum. Ama bu aralar ben çok yapıyorum. Bilsen bunu " Allah akıl fikir versin vallahi Tolga delisin ne diyim ki " derdin benden illallah etmiş bi şekilde, bilirim.
Hoşuma gidiyordu seninle uğraşmak seni gıcık etmek ne yalan söyliyeyim.. Hakikaten ne yalan söyliyeyim bilemedim şimdi..


Seni hep takdir ettim biliyormusun.. İnsan hiç mi "ah" etmez be kızım.. Hiç mi isyan etmez. Niye bi kere de "Gel hayde bu sefer sana eşlik edeyim de şu hayatın ..... " demedin nokta nokta koydum çünkü ben çok pis söverim bilirsin , sende her seferinde bana kızarsın.. Ama ne yapayım yaradılışım bu.. Sanırım ben acıyı nasıl sözle vuruyorsam dışarı seni de biliyorum hep el açtın...
Şimdi ben ne yapayım söyle Kübra , nerelere vurayım kimi keseyim de bu sol mememdeki acı çıksın gitsin.. Tüm dünyanın yediceddine sövsem , kadere sövsem seni geri getirir mi ! Bilsem ki getirir gider en kuytudakini bile bulur söver geçerim anasını satayım bilirsin.. Bilirsinde etme dersin bilirim be Kübram.. Bak koca adamı gece gece ağlattın , revâ mı bu.. Ulan nasıl da pis ağlıyormuşum meğer , salya sümük!


Bilsem açmazdım bu nahlet feysbuku! Ne bilirdim ki açınca sen gidiceksin..
Ne bilirdim ki beni ve tüm sevdiklerini arkadaşlıktan komple çıkarıp gideceksin..Üzülürsün diye söylemedik sana diyorlar birde dürzüler!


Hadi oyunu sevmezsin bilirim ama kapatıp feysbuku açayım , ceeeee de çık yine. Bak vallahi çok uzun süre sövmücem kimseye. Vermiyeceğim sözleri tutmam ben.
Hadi kalksana , kaaaaalllkkk! Daha Kabataş sahilde bir çay borcun var bana.
Kalk ulan , yaşamaya çok üşeniyorum ben, bi el ver..
Kübra kalk hadi be..
Son dakika gollerini hep mi biz yiyeceğiz , bir seferde biz doksana takalım..
Hoşçakal.. Laf olsun diye demiyorum hoşçakal be güzel insan..
Hoşçakal güzel dostum..bacım..arkadaşım..
Hoşçakal kıvırcığım.

12 yorum:

 1. Hiç bir teselli fayda etmez ki şimdi sana ...!!çok üzgünüm.

  YanıtlaSil
 2. zaman çabuk geçiyor gerçekten. yine parçaladı bu yazı bizi..

  YanıtlaSil
 3. :( kim bu kıvırcık ne oldu bilmiyorum ama
  bu yazı içimi parçaladı

  YanıtlaSil
 4. :( çok üzgünüm ...

  YanıtlaSil
 5. Çok dokunaklı yazmışsın,sabırlar diliyorum

  YanıtlaSil
 6. Aslında bir şey söylemek isteyip , söyleyememek :( üzgünüm Tolga...
  Ve biliyorum ki , ne söylense boş. Yeri hiç bir şekilde dolmaz
  Sabırlar dilerim...

  * hatalı yazmıştım düzeltmek için sildim ....

  YanıtlaSil
 7. Cidden çok üzüldüm ne desem boş. Allah başka acı göstermesin.

  YanıtlaSil
 8. Hepinize sonsuz teşekkürler.
  zor..zor..zor.

  YanıtlaSil
 9. Yaşananlar, yaşanması gereken yerde kalması güzeldir her zaman. Odanın fazla dışına çıkarma, acı verir...
  Önce yazıyı okuyup sonra yorumlara bakınca biraz aklım şaşsa da, sana yaşattığı tatlar güzelmiş. Zaten hiç bir şey sonsuza kadar sürmez. Dilerim çabuk geçer..

  YanıtlaSil
 10. Herkes gider mi? Aslında mutsuz da değiliz sadece alışmış. Ne desemde acının kederinin geçmeyeceği belli Tolga. Dönme şansı olur mu ki? soru ekini kaldırıyorum. Dönme şansı olsun diyorum. Hayat bu!

  YanıtlaSil